Dnes je pátek 6.12.2019 3:33, svátek slaví: Mikuláš

Ocenění úspěšných reprezentantů města

Ve středu 20. března 2019 od 17:00 se ve velkém sále Střediska volného času konalo slavnostní oceňování reprezentantů města Rýmařova.

Jednotlivé reprezentanty nominovaly kluby, organizace nebo sdružení, pod jejichž hlavičkou působí, a to v rámci pravidel Programů podpory zájmových aktivit a Programů podpory tělovýchovy a sportu. Zastupitelstvo města pak rozhodlo o konkrétních oceněných a výši přiděleného finančního daru. Ocenění z rukou starosty Ing. Luďka Šimko a místostarostky Ing. Lenky Vavřičkové převzalo celkem dvanáct jednotlivců nebo kolektivů, kterým byly rozděleny finanční dary v celkové výši 127 tisíc Kč. V programu vystoupily žákyně tanečního oboru Základní umělecké školy Rýmařov se svými úspěšnými choreografiemi Jsem svá (Týna Baslarová), I Like Move (Ivana Němcová) a Pohlazení po duši (malá formace děti) a orientální tanečnice souboru Neila Annidia se soutěžními formacemi Munni Badnam (dorostenky), Sunrise (juniorky) a Believer (Anna Cimbotová). Tereza Človečková předvedla rýmařovskému publiku v premiéře svou soutěžní sestavu pro letošní závodní sezónu ve sportovním aerobiku.

Ocenění reprezentanti města:

  • Týna Baslarová – taneční obor ZUŠ Rýmařov
  • Anna Cimbotová – orientální tanec, Neila Annidia SVČ Rýmařov
  • Tereza Človečková – sportovní aerobik
  • Štěpán Filip - parkur
  • Ivana Němcová – taneční obor ZUŠ Rýmařov
  • Adam Nikolov - horolezectví
  • Lukáš Obručník – karting
  • Pavel Ondrášek – dálkový běh na lyžích
  • Václav Sedláček – dálkový běh na lyžích
  • Soutěžní formace juniorky – taneční obor ZUŠ Rýmařov
  • Soutěžní formace Neila Annidia – orientální tanec, SVČ Rýmařov
  • Soutěžní tým Ski klub RD Rýmařov – běžecké lyžování, koloběh

 

Oceneni 01 Oceneni 02 Oceneni 03 Oceneni 04

Kontakt

Městský úřad Rýmařov
náměstí Míru 230 / 1
795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317