Dnes je pátek 29.5.2020 18:22, svátek slaví: Maxmilián a Maxim

Policie ČR zahájila projekt na ochranu majetku občanů

Projekt „Zabezpečte se, chraňte majetek sobě i svým sousedům“ představuje souhrn preventivních opatření při ochraně domů, bytů a rekreačních objektů proti vloupání.

LogoPolicie ČR ve spolupráci s dalšími subjekty chce co nejvíce informovat veřejnost o všech možnostech a způsobech řešení zabezpečení prostřednictvím mechanických zábranných a zámkových systémů. Nabízí návod, jak správně postupovat a čeho se vyvarovat při výběru zabezpečovacích komponent a jak vytvořit co nejefektivnějším způsobem skutečně účinnou ochranu majetku. 

Projekt je proto koncipován jako souhrnné opatření v činnosti Policie ČR a osvěty obyvatel České republiky o nových účinných způsobech ochrany majetku, o technickém a elektronickém zabezpečení a jeho vhodné kombinaci. Jeho cílem je snížit majetkovou trestnou činnost v případech odcizení např. legálně držených, zejména loveckých, střelných zbraní, krádeže zahradního vybavení, součástí a doplňků bytů a domů, cenností apod.

Pro občany byla vytvořena mobilní aplikace „Zabezpečte se!“ se základními informacemi a návody pro zabezpečení majetku, která je zdarma k dispozici v App Store či na Google Play.

Bližší informace o projektu lze získat na stránce Policie ČR.

POL 01 POL 02

Kontakt

Městský úřad Rýmařov
náměstí Míru 230 / 1
795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317