Koncem loňského roku přibyly další dva kamerové body.
3. kamerový bod – spodní část náměstí Míru - stávající městský kamerový dohlížecí systém byl stíněn z části radnicí města, a proto vzniklo slepé místo, které zahrnuje velké množství obchodů, převážnou část parkovací plochy s velkým množstvím zaparkovaných vozidel a s parkovacím automatem, pohled na radnici ze strany JV, a především pohled na místní restaurační zařízení, které je příčinou velmi častých výjezdů Policie ČR i městské policie. V této lokalitě dochází k majetkové trestné činnosti, neméně závažné jsou opilství, narušování veřejného pořádku, vandalismus, rušení nočního klidu, podávání alkoholu mladistvým a jeho požívání na veřejných prostranstvích, toxikomanie apod. Z hlediska policejní praxe jsou důvody pro sledování této části města zřejmé.
4. kamerový bod – budova Střediska volného času (dále jen SVČ), prostor autobusového nádraží - umístění čtvrtého kamerového bodu před budovu SVČ bylo nezbytné pro monitorování autobusového nádraží s restauračním zařízením, pro kontrolu velkého parkoviště před SVČ se zaparkovanými vozidly, částečnou kontrolu provozovny Lidl, kontrolu pohybu a činnosti závadových osob při přesunu z restauračních zařízení do centra města (kde bude další pohyb těchto osob přebírat nově instalovaná třetí kamera), a v neposlední řadě pro monitorování pohybu vozidel po autobusovém nádraží ( týká se to především vjezdu vozidel do míst, kde je to zakázáno dopravním značením).
Umístění kamerových bodů
Monitorování, archivace, přehrávání záznamu a ovládání kamer je zajištěno na služebně městské policie. Systém je nastaven na automatický režim dohledu (nastavena optimální sledovací trasa s přihlédnutím k již výše zmíněným prioritám) s možností manuálního ovládání.
Kamery byly dány do zkušebního provozu 7. prosince 2010. Celkové náklady na projekt činily 629 tisíc korun. Akce byla financována částečně z Programu prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR (456 tisíc korun), zbývající část hradilo město.