Dnes je neděle 29.3.2020 10:39, svátek slaví: Taťána

Gynekologická ambulance MUDr. Romany Hance, Pivovarská 11, Rýmařov je v současné době uzavřena. Pacientky však na telefonním čísle 776 678 408 mohou konzultovat své obtíže, objednávat se na vyšetření a také si objednávat e-recepty. 

Nouzová péče pro občany je zajištěna každý pracovní den, v případě akutní nemoci kontaktujte telefonicky svého praktického lékaře, který Vám zajistí objednání a vyšetření u aktuálně sloužícího lékaře. Na vyšetření se prosím objednávejte pouze s nejvážnějšími zdravotními potížemi, vše ostatní nyní řešíme telefonicky nebo e-mailem.

kolektiv praktických lékařů, Rýmařov

Z důvodu výskytu onemocnění COVID-19 v ČR Podhorská nemocnice a.s. přechodně ruší plánované hospitalizace, operace a ambulantní vyšetření, jež lze odložit. Netýká se to akutních případů. Omezení platí od 17. 3. 2020 do odvolání.
Děkujeme všem pacientům za pochopení.

Ing. Pavel Kameník, místopředseda představenstva Podhorská nemocnice a.s.

Z epidemiologických důvodů nelze připustit zbytečné mísení zdravé populace s nemocnými v ordinacích. S ohledem na vysoké riziko nákazy koronavirem nyní organizace praktických lékařů zavádějí opatření, o kterých průběžně informují město. V současné době lékaři ve městě neevidují žádného pacienta s pozitivním výsledkem testu na koronavirus (stav ke dni 13.03.2020).

Ordinace praktických lékařek Medipraktik Rýmařov upozorňuje pacienty, že z epidemiologických důvodů nelze připustit zbytečné mísení zdravé populace s nemocnými v ordinacích. Činnost ordinace je proto omezena pouze na ošetření pacientů s akutními potížemi. Veškeré ostatní záležitosti řešte telefonicky nebo e-mailem, nebo je odložte. 

Ordinace Medipraktik Rýmařov prosí pacienty, aby vzhledem k vážné situaci ohledně výskytu onemocnění COVID-19 omezili návštěvu ordinace na naprosté minimum, tzn. pouze na akutní případy. Ohledně jiných záležitostí je možno využít telefonní čísla 554 213 253 a 554 211 963 nebo email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Veškerý personál ordinace se bude snažit vyjít pacientům maximálně vstříc.

Kontakt

Městský úřad Rýmařov
náměstí Míru 230 / 1
795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317