Dnes je pátek 6.12.2019 5:08, svátek slaví: Mikuláš

Policie ČR prosí o spolupráci

Obvodní oddělení Policie ČR v Rýmařově žádá veřejnost o spolupráci při zjištění identity neznámé ženy, která se dopustila majetkové trestné činnosti v Rýmařově a s největší pravděpodobností i v Pardubicích a v Novém Bydžově.

V pátek 27. září přijali rýmařovští policisté oznámení – místní seniorka si při nákupu v Lidlu na Okružní ulici v Rýmařově nechala kabelku na věšáku nákupního vozíku, čehož využila neznámá osoba a odcizila jí peněženku s finanční hotovostí, s různými osobními doklady a s platební kartou. Při prověřování přečinů krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku byl rýmařovskými policisty a bruntálskými kriminalisty získán popis podezřelé osoby. Lustracemi v dostupných policejních evidencích bylo zjištěno, že se případ shoduje s obdobnými případy kapesních krádeží, ke kterým došlo 1. října letošního roku v pardubickém supermarketu a v poledních hodinách 2. října tohoto roku v supermarketu na Revoluční ulici v Novém Bydžově. Neznámá žena byla téměř vždy oblečená v šedé mikině, v tygrovaném tričku a v modrých kalhotách, na nohou měla černé otevřené boty, na hlavě černou kšiltovku, na očích brýle a u sebe černou dámskou kabelku.

Jelikož lze předpokládat, že se podezřelá doposud neznámá žena dopouští protiprávního jednání v rámci území celé České republiky, žádají policisté veřejnost o pomoc při zjištění identity této neznámé ženy. Jakékoli informace, které by vedly k ustanovení této osoby, lze kdykoli telefonicky sdělit (i anonymně) na rýmařovské policejní číslo 974 731 751, případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

por. Bc. René Černohorský, komisař Policie ČR

Podezrela1 Podezrela2 Podezrela3 Podezrela4

Kontakt

Městský úřad Rýmařov
náměstí Míru 230 / 1
795 01  Rýmařov
Telefon: 554 254 100 | tel. seznam


E-mail: podatelna@rymarov.cz
Datová schránka ID: 7zkbugk


IČ: 00296317
DIČ: CZ00296317