... Úvodní strana
Teleskopické hlediště v SVČ PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Únor 2018 17:08

znak mestaV pondělí 12. února 2018 schválila rada města dodavatele teleskopické tribuny do velkého sálu Střediska volného času.

Výběrové řízení „Teleskopická tribuna do SVČ Rýmařov“ vyhrála firma Kovostal, s.r.o., IČO: 15530507, se sídlem Uherské Hradiště, Jarošov, Pivovarská 457, s nabídkovou cenou 3.522.164,8 Kč vč.DPH. Termín dodání je do 120 dnů od převzetí místa plnění. Termín byl nastaven s ohledem na probíhající plesovou sezónu, která bude ukončena dle původního plánu a mezitím je možné již novou tribunu začít vyrábět.

Předmětem zakázky je dodávka a montáž teleskopické tribuny s celkovou kapacitou 209 celočalouněných sedadel se sklopnými sedáky a područkami (19 sedadel v řadě, 11 řad), barva sedadel bude odpovídat stávajícím křeslům v sále. Konstrukce je navržena z jednotlivých podest podepřených vzpěrami ze svislých nosníků. Svislé nosníky budou osazeny vodorovnými nosníky s pojezdy. Pojezd bude umožněn za pomocí koleček opatřených polyuretanovou obručí s kuličkovými ložisky. Podesty budou vyrobeny z ocelových profilů. Pochozí plochy podest budou tvořeny deskami OSB, které budou pokryty zátěžovým marmoleem/linem. Koncová část mobilní elevace je ukotvena tak, že je možné ji variabilně odpojit a posunout do prostoru sálu, a stejně tak zaparkovat podle potřeby do nejvzdálenějšího místa od pódia. Konstrukce je navržena tak, aby nevyžadovala žádné vodicí profily v podlaze sálu.
Teleskopické tribuny, které již vybraný dodavatel realizoval, si můžete prohlédnout zde.