... Úvodní strana
Teleskopické hlediště v SVČ

znak mestaV pondělí 12. února 2018 schválila rada města dodavatele teleskopické tribuny do velkého sálu Střediska volného času.

Výběrové řízení „Teleskopická tribuna do SVČ Rýmařov“ vyhrála firma Kovostal, s.r.o., IČO: 15530507, se sídlem Uherské Hradiště, Jarošov, Pivovarská 457, s nabídkovou cenou 3.522.164,8 Kč vč.DPH. Termín dodání je do 120 dnů od převzetí místa plnění. Termín byl nastaven s ohledem na probíhající plesovou sezónu, která bude ukončena dle původního plánu a mezitím je možné již novou tribunu začít vyrábět.

Předmětem zakázky je dodávka a montáž teleskopické tribuny s celkovou kapacitou 209 celočalouněných sedadel se sklopnými sedáky a područkami (19 sedadel v řadě, 11 řad), barva sedadel bude odpovídat stávajícím křeslům v sále. Konstrukce je navržena z jednotlivých podest podepřených vzpěrami ze svislých nosníků. Svislé nosníky budou osazeny vodorovnými nosníky s pojezdy. Pojezd bude umožněn za pomocí koleček opatřených polyuretanovou obručí s kuličkovými ložisky. Podesty budou vyrobeny z ocelových profilů. Pochozí plochy podest budou tvořeny deskami OSB, které budou pokryty zátěžovým marmoleem/linem. Koncová část mobilní elevace je ukotvena tak, že je možné ji variabilně odpojit a posunout do prostoru sálu, a stejně tak zaparkovat podle potřeby do nejvzdálenějšího místa od pódia. Konstrukce je navržena tak, aby nevyžadovala žádné vodicí profily v podlaze sálu.
Teleskopické tribuny, které již vybraný dodavatel realizoval, si můžete prohlédnout zde.