... Úvodní strana
Rýmařov soutěží o Rákosníčkovo hřiště

TT lidl rakosnicekMěsto Rýmařov se zapojilo do projektu Rákosníčkova hřiště vyhlášeného společností Lidl Česká republika, v.o.s. Až do konce února 2018 tedy můžeme hlasovat pro rýmařovskou prodejnu Lidl a pomoci vybudovat dětské hřiště na Okružní ulici.

Hlasovat je možno každý den na webových stránkách projektu nebo na facebookové stránkce projektu. Hlasování se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let, která má adresu pro doručování na území České republiky. Každý hlasující může vyplnit maximálně jeden webový formulář na webových stránkách za den a vyplnit maximálně jeden hlasovací formulář prostřednictvím facebookové aplikace za den. Při využití těchto dvou možností hlasování může tedy každý hlasující poslat dva hlasy denně.
Hlasy pro jednotlivé prodejny Lidl zaslané prostřednictvím webových stránek a prostřednictvím facebookové aplikace budou každý den v 16:00 sečteny a součet bude zveřejňován na webových stránkách projektu. Poslední tři dny hlasování, tj. od 26. 02. do 28. 02. 2018, budou výsledky hlasování skryté a nebudou vůbec zveřejňovány, a to až do konečného vyhlášení vítězných prodejen Lidl.