... Úvodní strana
Dopravní omezení v souvislosti se Závodem míru

znak mestaInformaci o konání letošního ročníku Závod míru U23 Grand Prix Priessnitz Spa naleznete zde, akce s sebou nese četná dopravní omezení.

V pátek 2. června 2017 bude od 08:00 zabráno náměstí Míru v celé ploše, bude zde umístěno kompletní zázemí závodu, tribuna pro vyhlášení vítězů a doprovodný program, VIP stan, reklamní stánky a další propagace. Od 15:50 přibližně do 17:30 bude neprůjezdná rovněž třída Hrdinů a Husova ulice, které budou sloužit pro průjezd závodníků do cíle 2. etapy závodu - budou zde umístěny zábrany vymezující závodní trasu. Přes komunikaci bude umožněn průchod přes závodní trať jen na vymezených průchodech, které budou označeny a budou hlídány pořadateli.

Závodníci pojedou následovně:
Po třídě Hrdinů přes náměstí Míru kolem prodejny CaVa na Jungmanovu ulici, pak na Havlíčkovu, náměstí Svobody, přes Sokolovskou, Julia Fučíka, Zámeckou a Panskou ulici na Nové Pole u Janovic, Stříbrné Hory, Skály na Okružní ulici, kde se znovu napojí na třídu Hrdinů. Tento okruh pojedou závodníci celkem třikrát, po třetím průjezdu bude následovat cíl závodu na náměstí Míru.

 V sobotu 3. června 2017 projede peloton Rýmařovem znovu, přibližně mezi 13:00 a 13:30 po Opavské ulici přes Revoluční a Okružní - zde bude umístěna posuvná uzávěra.

Celou akci řídí Policie ČR a řidiči jsou povinni dbát jejích pokynů.

Provoz namesti

V plné velikosti ke stažení zde.

Prujezd janovice

V plné velikosti ke stažení zde.

Uplna uzavirka

V plné velikosti ke stažení zde.

Zakaz zastaveni

V plné velikosti ke stažení zde.