... Úvodní strana
Peloton Na kole dětem opět v Rýmařově

TT na kole detemV úterý 6. června 2017 mezi 15:30 a 16:00 zavítá do Rýmařova cykotour Na kole dětem. Peloton vedený Josefem Zimovčákem na vysokém kole přijede od Horního Města a z Rýmařova vyrazí přes Břidličnou do Bruntálu.

Na kole dětem je nadační fond Josefa Zimovčáka na podporu onkologicky nemocných dětí vznikl v roce 2010 jako benefiční součást mezinárodního sportovního projektu Na kole dětem. Cílenými aktivitami se snaží rozšířit možnosti solidarity, tolik potřebné finanční pomoci a podpory dětí v boji proti zákeřnému onemocnění. Svu činností se především zaměřuje na sportovní aktivity a zajištění rekondičních pobytů, které usnadňují dětem a jejich rodičům překonávat traumata způsobená těžkou nemocí. Úzce spolupracuje s občanským sdružením Haima a nadačním fondem Krtek, které již řadu let podporují dětské onkologické kliniky fakultních nemocnic v Praze a v Brně.

Jak můžete nadačnímu fondu přispět? Pomůžete už jen tím, že budete informace o projektu šířit mezi své známé. Můžete také přispět do kasičky na kterékoli zastávce pelotonu, zakoupit si tričko, ponožky nebo jiné drobnosti s logem projektu, ale především máte možnost aktivně se zúčastnit cyklotour jako jezdec v pelotonu vedeném Josefem Zimovčákem na vysokém kole. Můžete jen jen pár set metrů, celou etapu, nebo i celou cyklotour. Informace o plánovaném průběhu celé cyklotour naleznete zde, pravidla pro účast jezdců v cyklotour zde. Pohyb pelotonu je možno on-line sledovat zde.

Na kole detem plakat