... Úvodní strana
Rýmařov má nej vánoční strom

TT stromRegionální zpravodajský web MojeBruntálsko.cz uspořádal na konci roku čtenářské hlasování o nej vánoční strom. Mezi vánočními stromy měst Bruntál, Krnov, Rýmařov, Město Albrechtice, Vrbno pod Pradědem a Horní Benešov zvítězil s obrovskou převahou (96,1 % čtenářských hlasů) ten rýmařovský, a postoupil tak do moravskoslezského finále. V úterý 3. ledna 2016 byly vyhlášeny výsledky hlasování čtenářů webu, v němž opět zvítězil rýmařovský strom se získanými 35,1 % hlasů, za ním se umístily vánoční stromy z Karviné (22,6 %) a z Poruby (17,6 %). Finále se zúčastnily ještě města Opava, Frýdek-Místek a Příbor.
Město Rýmařov se tak stane hrdým majitelem certifikátu osvědčujícího, že v roce 2016 mělo ten nej vánoční strom v našem kraji.

Web MojeBruntálsko.cz, který denně připravuje zprávy z regionu Bruntálska a Krnovska, je stejně jako sesterské MojeOstravsko.cz součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o., která v současné době provozuje weby pro severní Čechy jako SeveročeskýDeník.cz a západní Čechy jako ZápadočeskýDeník.cz. 

 

Strom sirka Betlem6 v4 v9