... Úvodní strana
Nevěřte falešným výhrám!

TT SOSTaké se vám stalo, že jste v poštovní schránce nalezli obálku s dopisem, který Vás informoval o statisícové výhře? Právě takové dopisy slibující neuvěřitelné výhry stále chodí zejména starším spotřebitelům.  Firmy tímto způsobem oslovují zejména zákazníky, kteří si od nich v minulosti již někdy něco objednali, například na základě reklamy v magazínech, z katalogu apod. Vypadá to velmi jednoduše a lákavě.

Celý článek...
 
V zájmu lesa

TT V zajmu lesaV úterý 12. června 2018 od 17:00 proběhne na Lesní správě v Janovicích (Zámecká 2) setkání na téma Dopady závažných klimatických změn na  lesní ekosystémy. Bruntálský region patří k nejvíce zasaženým, prezentace se proto bude zabývat tím, jaké kroky v zájmu rychlé obnovy lesa se již podnikají, a následná diskuze pak nabídne možnost zapojení občanů. Misto na setkání si můžete rezervovat zde.

Celý článek...
 
Dotazníkové šetření spokojenosti občanů s úřadem

znak mestaMěsto Rýmařov realizuje projekt  "Rýmařov - Efektivní otevřený úřad II", reg. č. CZ.03.4.74/0.0/0.0/16_033/0002845, podpořený z Operačního programu Zaměstnanost. Jednou z aktivit projektu je zjišťování spokojenosti občanů se službami poskytovanými městským úřadem, proto bylo na konci dubna realizováno šetření prostřednictvím osobních rozhovorů zaměstnanců realizační firmy s návštěvníky úřadu.

Celý článek...
 
Den Policie ČR 2018

TT policieCRKrajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje pořádá v sobotu 16. června 2018 od 10:00 na Slezskoostravském hradě v Ostravě Den Policie ČR zaměřený na 100 let vzniku republiky.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>